Noderīgi

BIB izcīna otro vietu, bronzu iegūst Citadele banka un Norvik banka

Pievienots: 07.03.2017
Svētdien Rīgas 15. vidusskolas sporta zālē noslēdzās Latvijas komercbanku un citu finanšu struktūru telpu futbola turnīra regulārais čempionāts. Pēdējās kārtas ietvaros otro vietu nodrošināja “Baltic International Bank” (BIB), savukārt bronzas godalgu komplektus izcīnīja gan ārpus konkurences startējošā “Citadele banka”, gan “Norvik banka”.

Iepriekšējo divu un arī šīs sezonas čempione “ABLV Bank” turnīru pabeidza ar 7:1 uzvaru pār “Latvijas Banka”, pa diviem vārtiem gūstot Maksimam Firsovam un Aleksandram Voitenokam. Turnīra uzvarētāja sacensību gaitā kaldināja panākumus visās astoņās spēlēs, kļūstot par pirmo komandu čempionāta pastāvēšanas vēsturē, kurai divas sezonas pēc kārtas izdevies izcīnīt vērtīgākā cēlmetāla apbalvojumu ar simtprocentīgu bilanci.

mazaisfinals2017.jpg

Sešu punktu atstatumā no līderes sacensības noslēdza sudraba medaļniece “BIB”, kas astotajā kārtā līdz ar Mihaila Nosika veiksmīgo sitienu vārtu rāmī mača pēdējā minūtē “izrāva” 3:2 uzvaru pret “Nordea”. Jāatzīmē, ka “BIB” banku turnīra regulārajā čempionātā spējusi triumfēt septiņas reizes, bet šī kļuva par trešo sezonu pēc kārtas, kad titulētākā sacensību komanda nespēj iegūt zelta godalgas.

Par spīti mača izskaņā nenosargātajai uzvarai pret “Privatbank” (3:3) nomināli trešo vietu turnīrā izcīnīja “Citadele banka”, taču tā kā pēdējā startē ārpus konkurences vēl viens bronzas medaļu komplekts tiks pasniegts arī ceturtajā pozīcijā palikušajai “Norvik banka”, kas savā noslēdzošajā mačā ar 5:4 pieveica “Latvijas pasta banka”. Pa diviem vārtiem uzvarētāju sastāvā guva Ervīns Keišs un Jurijs Hristoļubovs, kamēr sāncenšiem “hat-trick” realizēja Germans Juferovs.

“Norvik banka” telpu futbolistiem šis ir visu laiku labākais sasniegums banku turnīra vēsturē.

Vēl svētdien “4finance” ar rezultātu 6:4 pārspēja “Ernst&Young”, savukārt pastarīte “BlueOrange” parūpējās par pārsteigumu, ar 3:2 uzveicot “Rietumu banka” vienību. Pateicoties šai uzvarai, “BlueOrange” izdevās izvairīties no palikšanas pēdējā vietā un nobīdīt uz kopvērtējuma tabulās beidzamo ailīti “Latvijas pasta banka” futbolistus.

Rezultativitātes ziņā visspilgtāk šajā čempionātā sevi apliecināja “Privatbank”, kas guva visvairāk – 42 – vārtus, bet tās pārstāvis Dmitrijs Savins ar 14 trāpīgajiem raidījumiem visbiežāk sarūgtināja pretinieku vārtsargus. Tikmēr par korektāko komandu “fair play” nominācijā kļuva čempione “ABLV Bank”, kas visu sacensību laikā saņēma tikai vienu brīdinājumu.

Banku turnīrā atlicis aizvadīt vairs tikai tradicionālo kausa izcīņu, kas jau 12. martā notiks turpat Rīgas 15. vidusskolā. Dalību apstiprinājušas visas 12 regulārā čempionāta komandas, no kurām atbilstoši 5. martā veiktajai izlozei četras (“Rietumu banka”, “Norvik banka”, “Latvijas Banka” un “BlueOrange”) sāks sacensības no ceturtdaļfināla kārtas, kamēr pārējās astoņas vienības savas pirmās cīņas aizvadīs astotdaļfinālā.

 

Informācijas sagatavotājs:
RFF izpilddirektors Eduards Borisevičs
Tālrunis: 29688812


Banku ziņas

Kopš 4. decembra SEB bankas klientiem ir pieejami zibmaksājumi
Sākot ar 4. decembri, SEB bankas klientiem ir pieejami zibmaksājumi – naudas pārskaitījumi eiro valūtā uz citām bankām Eiropā, kas tiek izpild...


Meridian Trade Bank sāk piedāvāt bezkontakta karti
Sākot ar 2017. gada 27. novembri AS "Meridian Trade Bank" piedāvā klientiem bezkontakta Maestro karti.


Pieci iemesli, kāpēc uzkrāt Pensiju 3. līmenī gada nogalē?
Tuvojoties gada beigām, arvien vairāk cilvēku ne tikai steidzas iegādāties Ziemassvētku dāvanas saviem tuviniekiem, bet arī papildina savu Pensiju 3. ...


Swedbank aptauja: jaunieši vēlas stabilitāti, aug ticība Latvijas darba tirgum
Stabilitāte un ienākumu prognozējamība Latvijas jauniešiem šobrīd ir būtiskākās vērtības, domājot par savu nākotnes darba vietu. Kā liec...


Statistika

Visas tiesības aizsargātas © 2012 LKA

Lapas karte