Piecpadsmit bankas pievienojušās nozares pašregulācijas dokumentam, 23.11.2015

Latvijas bankas turpina pievienoties jaunajam nozares pašregulācijas dokumentam Banku sociālā harta – par brīvprātīgu pievienošanos ir paziņojusi arī Rigensis Bank.

Dati par privāto pensiju fondu darbību uz 31.10.2015, 16.11.2015

LKA mājas lapā ir pieejama statistika par pensiju trešā līmeņa jeb privāto pensiju fondu darbības rezultātiem šā gada pirmajos desmit mēnešos – dati uz 2015. gada 31. oktobri.

Bankas turpina pievienoties nozares pašregulācijas dokumentam, 11.11.2015

Latvijas bankas turpina pievienoties jaunajam nozares pašregulācijas dokumentam Banku sociālā harta – par brīvprātīgu pievienošanos ir paziņojusi arī Norvik banka.

Latvijas pensiju sistēma globālā kontekstā: stabila sistēma, augsts ienesīgums, 10.11.2015

Latvijas pensiju sistēma ir augstu novērtēta gan sistēmas ilgtspējas pētījumos, gan arī plānu ienesīguma rādītāji ir starptautiski konkurētspējīgi. Savukārt ieguldījumu struktūra atšķiras gan no Eiropas vidējiem rādītājiem, gan no struktūras citu pasaules reģionu valstīs, liecina Latvijas Komercbanku asociācijas (LKA) Pensiju fondu apskats par 2015. gada 3.ceturksni.

JA Latvija padomes sastāvā pirmo reizi Kots, Buks, Rungainis un Bičevskis, 10.11.2015

Junior Achievement Latvija (JA Latvija) ievēlējusi jaunu padomi, kas nākamos trīs gadus darbosies deviņu spēcīgu un kompetentu personību sastāvā, kurā pirmo reizi ievēlēts SIA “Dienas Mediji” valdes loceklis Edgars Kots, “Nordea Bank AB” Latvijas filiāles vadītājs Jānis Buks, “Prudentia” dibinātājs Ģirts Rungainis un biedrības “Latvijas komercbanku asociācija” prezidents Mārtiņš Bičevskis.

Izcilākie Banku augstskolas maģistri saņēmuši LKA prēmijas, 09.11.2015

Četri Banku augstskolas (BA) maģistra studiju programmas absolventi, kas par maģistra darbu bija saņēmuši augstāko novērtējumu – izcili, BA izlaidumā sestdien, 7. novembrī saņēma tradicionālās Latvijas Komercbanku asociācijas (LKA) finansētās naudas prēmijas.

Jaunais Konsultāciju un mediācijas centrs sniegs bezmaksas atbalstu grūtībās nonākušiem kredītņēmējiem, 06.11.2015

Latvijas Komercbanku asociācija (LKA) ir izveidojusi Konsultāciju un mediācijas centru (KMC), kas sniegs bezmaksas konsultācijas un mediācijas pakalpojumus tiem banku klientiem – fiziskām personām, kas nonākušas kredītu maksājumu grūtībās vai kam izveidojušās problemātiskas finanšu attiecības ar bankām.

Pieauguši pensiju fondu ieguldījumi Latvijā, 05.11.2015

Latvijas pensiju fondi – gan valsts fondēto pensiju fondi, gan privātie pensiju fondi – pagājušā ceturkšņa laikā ir palielinājuši ieguldījumus Latvijā. Tagad Latvijā ir ieguldīti 43% fondēto pensiju shēmas līdzekļu un 35% privāto pensiju fondu līdzekļu, liecina Latvijas Komercbanku asociācijas (LKA) Pensiju fondu apskats par 2015. gada 3.ceturksni.

Bankas turpina pievienoties nozares pašregulācijas dokumentam, 30.10.2015

Latvijas bankas turpina pievienoties jaunajam nozares pašregulācijas dokumentam Banku sociālā harta – par brīvprātīgu pievienošanos ir paziņojušas arī Privatbank, DNB banka un Bank M2M Europe.

Pensiju fondi saglabājuši pozitīvu ienesīgumu, 29.10.2015

Latvijas pensiju fondi šā gada pirmajos trīs ceturkšņos ir saglabājuši pozitīvu ienesīgumu gan valsts fondēto pensiju, gan privāto pensiju fondiem, kaut arī pasaules finanšu tirgos bijušas ļoti būtiskas svārstības, ziņo Latvijas Komercbanku asociācijas (LKA) Pensiju fondu apskats par 2015. gada pirmajiem deviņiem mēnešiem.

Banku ziņas

Grantu programmā „Atspēriens” deviņi uzņēmēji saņem 98 267 eiro
Šodien paziņoti deviņi Rīgas domes un Swedbank kopīgi rīkotās grantu programmas „Atspēriens” 2015.gada otrā konkursa uzvarētāji, ku...


Konkurences padome atļauj Danske Bank privātpersonu apkalpošanu nodot Swedbank
Cienījamie klienti!Konkurences padome devusi atļauju veikt Danske Bank A/S filiāles Latvijā kredītiestādes uzņēmuma pāreju Swedbank AS īpašumā.


Par DNB internetbankas darbības plānotu pārtraukumu 26. novembra naktī
Vēlamies informēt, ka 26. novembra naktī laikā no plkst. 02.00 līdz 05.10 DNB bankas e-sistēmās tiks veikti plānoti modernizācijas darbi, tādējādi &sc...


Svētku galds bez lieliem tēriņiem
Ziemassvētku un Jaunā gada sajūta virmo gaisā, un ir īstais brīdis izlemt, kā svētkus sagaidīt. Piedāvājam idejas, kā iztikt bez lieliem tēriņiem.


Statistika

Visas tiesības aizsargātas © 2012 LKA

Lapas karte