Noderīgi

Banku ziņas

Swedbank atklāj Atvērto sadarbības platformu (Open Banking) sadarbībai ar fintech un citiem partneriem06.11.2017

Swedbank atklājusi Atvērto sadarbības platformu jeb Open Banking, aicinot finanšu tehnoloģiju (fintech) uzņēmumus un citas ieinteresētās puses kopīgi radīt jaunus risinājumus klientu ērtībai un biznesa efektivitātei.

Viktors Bolbats kļūst par Baltic International Bank valdes locekli06.11.2017

Sākot no 2017.gada 3. novembra Baltic International Bank valdē darbu uzsāk līdzšinējais valdes priekšsēdētājas padomnieks Viktors Bolbats, uzņemoties atbildību par klientu apkalpošanas komandas vadību un klientu aktīvu individuālo pārvaldīšanu.  

Norvik Bankas aptauja: trešdaļa iedzīvotāju lielāka pirkuma veikšanai gatavi aizņemties03.11.2017

Trešdaļa Latvijas iedzīvotāju (31%) tuvākā pusgada laikā plāno veikt kādu lielāku pirkumu līdz 10 tūkstoš eiro apmērā, liecina Norvik Bankas veiktā Latvijas iedzīvotāju aptauja*. 

Pakalpojumu sniegšanas nosacījumu aktualizēšanai grozīti Vispārējie darījumu noteikumi03.11.2017

2018. gada 10. janvārī stāsies spēkā ABLV Bank, AS Vispārējo darījumu noteikumu jaunā 36. versija. Izmaiņas noteikumos veiktas, lai nodrošinātu jaunu likumdošanas prasību ievērošanu, kā arī aktualizētu atsevišķu produktu un pakalpojumu sniegšanas nosacījumus.

Baltic International Bank piesaistīto noguldījumu apjoms palielinās par 9%02.11.2017

2017.gadā Baltic International Bank būtisku uzmanību ir pievērsusi Bankas mērķa tirgu diversifikācijai, sniedzot Bankas produktus un pakalpojumus ne tikai ierastajos mērķa tirgos, bet paplašinot savu darbību arī Rietumeiropā. 

Danske Bank 2017. gada deviņu mēnešu pamatdarbības rezultāti02.11.2017

“Mēs turpinām stiprināt sadarbību ar saviem biznesa klientiem, un mūsu korporatīvajiem klientiem izsniegto kredītu apjoms šā gada deviņos mēnešos, salīdzinot ar atbilstošo periodu pērn, pieaudzis par 24%."

Norvik Bankas aptauja: iedzīvotāji satraukti par sagaidāmo pensijas apmēru02.11.2017

Kā rāda Norvik Bankas veiktā Latvijas iedzīvotāju aptauja*, lielākā daļa cilvēku (78%) ir satraukti par pensijas apmēru, ko tie varētu saņemt pensionējoties. 

Moody's Investor Service apstiprina AS “Citadele banka” kredītreitingu01.11.2017

Piektdien, 2017. gada 27. oktobrī straptautiskā reitingu aģentūra “Moody's Investor Service” apstiprināja AS “Citadele banka” ilgtermiņa depozītu reitingu bez izmaiņām – Ba2 ar pozitīvu nākotnes prognozi.

Zemes fonds novembrī sāks piedāvāt reversās nomas pakalpojumu31.10.2017

Lai sniegtu atbalstu lauksaimniekiem, kuriem nepieciešami līdzekļi attīstībai vai saimniecības finanšu plūsmas stabilizēšanai, sākot ar šā gada novembri Attīstības finanšu institūcijas ALTUM pārvaldītais Zemes fonds sāks piedāvāt jaunu pakalpojumu – reverso n...

Signet Bank AS sāk strādāt ar jauno nosaukumu un ievieš jaunu bankas zīmolu11.10.2017

No 11. oktobra Signet Bank AS (iepriekš Bank M2M Europe AS) sāk strādāt ar jaunu nosaukumu, vienlaikus ieviešot arī Signet Bank zīmolu.

Banku ziņas

Kopš 4. decembra SEB bankas klientiem ir pieejami zibmaksājumi
Sākot ar 4. decembri, SEB bankas klientiem ir pieejami zibmaksājumi – naudas pārskaitījumi eiro valūtā uz citām bankām Eiropā, kas tiek izpild...


Meridian Trade Bank sāk piedāvāt bezkontakta karti
Sākot ar 2017. gada 27. novembri AS "Meridian Trade Bank" piedāvā klientiem bezkontakta Maestro karti.


Pieci iemesli, kāpēc uzkrāt Pensiju 3. līmenī gada nogalē?
Tuvojoties gada beigām, arvien vairāk cilvēku ne tikai steidzas iegādāties Ziemassvētku dāvanas saviem tuviniekiem, bet arī papildina savu Pensiju 3. ...


Swedbank aptauja: jaunieši vēlas stabilitāti, aug ticība Latvijas darba tirgum
Stabilitāte un ienākumu prognozējamība Latvijas jauniešiem šobrīd ir būtiskākās vērtības, domājot par savu nākotnes darba vietu. Kā liec...


Statistika

Visas tiesības aizsargātas © 2012 LKA

Lapas karte