Noderīgi

Biedri

Publicēta jaunākā LKA banku sektora statistika, 07.06.2016

Latvijas Komercbanku asociācijas mājaslapā ir publicēta jaunākā Latvijas banku sektora statistika par 2016. gada 1. ceturksni – banku sektora kopējie aktīvi, pasīvi, peļņas un zaudējumu aprēķins, kā arī maksājumu karšu statistika un banku individuālie dati, tai skaitā bilances dati un finanšu rādītāji. Visa informācija pieejama LKA mājaslapā www.lka.org.lv sadaļā Statistika.

Banku sociālā harta piedalīsies Atbildīgu ideju tirgū, 06.06.2016

Stāsts par to, kā tapa banku nozares pašregulācijas dokuments “Banku sociālā harta”, 8. jūnijā piedalīsies “Atbildīgu ideju tirgū”, kas ir viens no Atbildīga biznesa nedēļas pasākumiem un kurā uzņēmumi un organizācijas dalās pieredzē ar stāstiem par savām aktivitātēm.

Rīga atzīta par vienu no pasaules finanšu centriem, 02.06.2016

Rīga pirmo reizi ir iekļauta Globālajā finanšu centru indeksā Global Finance Centre Index, ieņemot 71. vietu no kopumā 86 pasaules finanšu centriem.

Bankas turpmāk jauno klientu pārbaudēs īpaši noskaidros politiski nozīmīgas personas statusu, 01.06.2016

No 1. jūnija Latvijā bankas un citi finanšu pakalpojumu sniedzēji pirms darījuma attiecību uzsākšanas ar jauniem klientiem noskaidros, vai klients ir Latvijas politiski nozīmīga persona, politiski nozīmīgas personas ģimenes loceklis vai cieši saistīts ar politiski nozīmīgu personu.

Trešo mēnesi turpinās neliels banku kredītportfeļa pieaugums, 27.05.2016

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) sagatavotā operatīvā informācija par Latvijas banku darbības rezultātiem 2016. gada aprīlī liecina, ka banku kopējais kredītportfelis šī mēneša laikā pieauga par 0.6% jeb 86 milj. eiro. Tādējādi trešo mēnesi pēc kārtas turpinās neliels kopējā kredītportfeļa pieaugums - š.g. martā kredītportfelis pieauga par 0.4%, bet februārī par 0.1%.

Banku ziņas

ALTUM sadarbībā ar Citadeli sāk izsniegt finansējumu daudzdzīvokļu māju renovācijai
Lai daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem nodrošinātu nepieciešamo finansējumu ēku siltināšanai un samazinātu apkures izmaksas, banka ...


ALTUM sadarbībā ar Citadeli sāk izsniegt finansējumu daudzdzīvokļu māju renovācijai
Lai daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem nodrošinātu nepieciešamo finansējumu ēku siltināšanai un samazinātu apkures izmaksas, bank...


Dalība konferencē Kazahstānā
Pagājušajā nedēļā Kazahstānā norisinājās starptautiskā konference “InvestPro Kazakhstan-2016”, kā viesu vidū bija arī Norvik Banka.


Turpmāk būs iespējams apdrošināt arī ikmēneša komunālos un komunikāciju maksājumus
Statistikas dati liecina, ka Latvijā gada laikā katrs devītais darba ņēmējs piesakās bezdarbnieku pabalstam, kamēr katrs sestais ir spiests saņemt dar...


Statistika

Visas tiesības aizsargātas © 2012 LKA

Lapas karte