Noderīgi

Biedri

Uzņēmumu kreditēšana pieaug, bet vairāk jāizmanto arī citi finansējuma veidi, 28.10.2015

Salīdzinot ar pagājušā gada 2.ceturksni, Latvijas uzņēmumu kreditēšana bankās palielinājusies par 21%, taču kapitāla piesaistē kustība varētu būt vēl pamanāmāka, ja uzņēmumi izvēlētos meklēt savam biznesam piemērotāko finansējumu. Kā norāda Latvijas Komercbanku asociācija (LKA), naudas piesaistē no neauglīgi iztērēta laika ir iespējams izvairīties, ja finansējumu meklē atbilstoši uzņēmuma attīstības pakāpei. Piemēram, zaļo gaismu klasiskajam komercbanku kredītam var gaidīt sevi pierādījuši uzņēmumi, kamēr tikko dibinātajiem piemērotāks būs riska kapitāls vai valsts atbalsta instrumenti.

Septembrī pieauguši rezidentu noguldījumi, 26.10.2015

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) operatīvā informācija par Latvijas banku darbības rezultātiem 2015. gada septembrī liecina, ka banku sektora kopējo noguldījumu apmērs pieauga par 1,7% jeb 374 miljoniem eiro. Rezidentu noguldījumu atlikums palielinājās par 4,2% jeb 444 miljoniem eiro, galvenokārt augot valdības un privāto nefinanšu uzņēmumu noguldījumiem, savukārt nerezidentu noguldījumu atlikums samazinājās par 0,6% jeb 70 miljoniem eiro.

Lauksaimnieki un banku sektors kopīgi uzsāk problēmu risināšanu, 21.10.2015

Šodien, 21.oktobrī notika Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) un Latvijas Komercbanku asociācijas (LKA) pārstāvju tikšanās, lai pārrunātu finansējuma pieejamību uzņēmējiem dažādās lauksaimniecības nozarēs.

Bankas ar LOSP pārrunās finansējuma pieejamību lauksaimniekiem, 20.10.2015

Lai klātienē ar nozares pārstāvjiem pārrunātu finansējuma pieejamību uzņēmējiem dažādās lauksaimniecības nozarēs, trešdien, 21.oktobrī Latvijas Komercbanku asociācijas (LKA) un banku pārstāvji tiksies ar Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) valdi.

3 lietas, kas obligāti jāzina par internetbanku viedtālrunī, 14.10.2015

Lai izmantotu internetbanku viedtālrunī, ikvienam ir obligāti jāzina, kā to darīt pareizi. Katru reizi, pieslēdzoties internetbankai mobilajā ierīcē un neievērojot e-drošību, jūs brīvprātīgi paverat iespēju krāpniekiem iegūt jūsu datus. Pat ja uzbrucējiem uzreiz neizdodas iztukšot jūsu bankas kontu, tas nenozīmē, ka esat pasargāts – ļoti iespējams, ka tiek gaidītas vēl pāris nedrošas pieslēgšanās. Latvijas Komercbanku asociācija aicina ievērot e-drošības noteikumus un atgādina trīs lietas, kas obligāti jāievēro.

Banku ziņas

Grantu programmā „Atspēriens” deviņi uzņēmēji saņem 98 267 eiro
Šodien paziņoti deviņi Rīgas domes un Swedbank kopīgi rīkotās grantu programmas „Atspēriens” 2015.gada otrā konkursa uzvarētāji, ku...


Konkurences padome atļauj Danske Bank privātpersonu apkalpošanu nodot Swedbank
Cienījamie klienti!Konkurences padome devusi atļauju veikt Danske Bank A/S filiāles Latvijā kredītiestādes uzņēmuma pāreju Swedbank AS īpašumā.


Par DNB internetbankas darbības plānotu pārtraukumu 26. novembra naktī
Vēlamies informēt, ka 26. novembra naktī laikā no plkst. 02.00 līdz 05.10 DNB bankas e-sistēmās tiks veikti plānoti modernizācijas darbi, tādējādi &sc...


Svētku galds bez lieliem tēriņiem
Ziemassvētku un Jaunā gada sajūta virmo gaisā, un ir īstais brīdis izlemt, kā svētkus sagaidīt. Piedāvājam idejas, kā iztikt bez lieliem tēriņiem.


Statistika

Visas tiesības aizsargātas © 2012 LKA

Lapas karte