Noderīgi

Biedri

Turpmāk jaunajiem banku klientiem tiks sniegta plaša un strukturēta informācija par garantēto atlīdzību, 08.10.2015

Turpmāk bankas un krājaizdevu sabiedrības saviem noguldītājiem sniegs strukturētu un detalizētu informāciju par noguldītāju tiesībām uz garantēto atlīdzību – jaunajiem klientiem pirms darījuma attiecību uzsākšanas (piemēram, konta atvēršanas), bet esošajiem klientiem šī informācija būs pieejama bankas mājas lapā.

Ievērojami pieaudzis jauno līzinga darījumu apjoms, audzējot arī līzinga portfeli Latvijā, 07.10.2015

2015. gada otrajā ceturksnī līzinga portfelis Latvijā jūtami pieaudzis – par 66,7 miljoniem eiro jeb 6,1%, salīdzinot ar pirmā ceturkšņa beigām.

Bankas reģionālajos forumos uzņēmumiem stāsta par finansēšanas iespējām, 05.10.2015

Līdz ar informāciju par valsts atbalstu uzņēmēji Latvijas reģionos var saņemt arī informāciju par banku piedāvāto finansējumu un sadarbības iespējām, jo Latvijas lielākās universālās bankas aktīvi piedalās Ekonomikas ministrijas, Attīstības finanšu institūcijas Altum un Centrālās finanšu un līgumu aģentūras rīkotajos reģionālajos forumos deviņās Latvijas pilsētās “Atbalsts uzņēmējiem”.

Bankas aicina valsti turpināt mājokļu atbalsta programmu, 02.10.2015

Valsts atbalsta programma ģimenēm, sniedzot valsts galvojumu aizdevumam mājokļa iegādei jaunajām ģimenēm, ir pierādījusi savu efektivitāti, tādēļ bankas aicina Saeimu iekļaut 2016. gada valsts budžetā konkrētu finansējumu šīs programmas turpināšanai. 2016. gada valsts budžeta projektā, ko valdība ir apstiprinājusi un iesniegusi Saeimā, konkrēta finansējuma ģimeņu atbalstam nav.

Bankas aktīvi pievienojas jaunajam nozares pašregulācijas dokumentam, 01.10.2015

Latvijas bankas aktīvi pievienojas jaunajam nozares pašregulācijas dokumentam “Banku sociālā harta” – trīs dienu laikā kopš hartas atbalstīšanas Latvijas Komercbanku asociācijas (LKA) padomes sēdē jau sešas bankas ir paziņojušas par pievienošanos hartai: SEB banka, Baltic International Bank, Swedbank, Nordea banka, banka Citadele un ABLV Bank.

Banku ziņas

333 dienas līdz Vasaras Paralimpiskajām spēlēm Riodežaneiro, Brazīlijā
Nākamā gadā 7. septembrī – pēc 333 dienām – Riodežaneiro, Brazīlijā sāksies Vasaras Paralimpiskās spēles, kurām jau ir kvalificēju&sc...


M2M Asset Management IPAS turpmāk sniegs alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldes pakalpojumus
2015. gada 7. oktobrī Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padome ir reģistrējusi jaunu alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieku – "M2M...


Mājokļu cenu indikators: Mājokļu cenu pieaugumu prognozē 43% iedzīvotāju
Pēc kāpuma iepriekšējos divos ceturkšņos, šī gada trešajā ceturksnī par 2 procentpunktiem ir sarucis mājokļu cenu kāpuma p...


Par izmaiņām Baltikums Bank valdes sastāvā
Līdz ar Baltikums Bank valdes jauna pilnvaru termiņa apstiprināšanu 2015. gada 9. oktobrī ir notikušas izmaiņas tās sastāvā.


Statistika

Visas tiesības aizsargātas © 2012 LKA

Lapas karte